Elizabeth Barféty: Baletky: Takmer dokonalé 

Veselá baletná partička prichádza s ďalším dobrodružstvom  V Opernej škole tanca sa tentoraz bližšie pozrieme na to, čo dokáže tréma. Constance na seba začne vyvíjať neprimeraný nátlak, až dostane záchvat úzkosti, ktorý ju prinúti opustiť pódium. Znamená to snáď, že sa bude musieť vzdať svojho veľkého sna? Alebo sa jej predsa len podarí znova získať radosť z tanca? 

Paris Hilton: Paris Hilton

 Popkultúrny fenomén. Jedno meno. Milión významov. Paris Hilton začala to, čo dnes poznáme ako popkultúru posadnutú sociálnymi médiami zameranú na celebrity. Je jednou z prvých moderných influenceriek s obrovskou slávou. Toto nie je obyčajná zábavná kniha o móde a hollywoodskom životnom štýle. Je to temné. Šokujúce. Skutočný príbeh fenomenálnej Paris Hilton. 

Elizabeth Briggs: Trináste znamenie 

Erotikou nabitá vlčia romantika  Ayla sa odjakživa cíti ako vyvrheľ. Jej matka bola človek, takže ona nikdy nebola uznaná za právoplatného člena svorky znamenia Raka. Každý deň bola nútená znášať bitky a šikanu. Veľké nádeje však vkladá do zhromaždenia všetkých svoriek, kde získa nielen schopnosť premeniť sa na vlka, ale bude jej taktiež pridelený osudový druh. Naplní sa konečne jej sen o lepšom živote? Alebo bude musieť čeliť ešte horším výzvam? 

Yrsa Sigurdardóttir: Niet úniku

Mrazivá vražda v islandskej divočine a stopy zaviate snehom… Beštiálna vražda na islandskej samote. Statok obývaný mimoriadne bohatou rodinou sa stane svedkom hrozivého zločinu, ktorý na Islande nemá obdobu. Najhoršie na tom je, že sa zdá, že vrah po svojom čine v dome ešte chvíľu býval… 

Susan Rogersová a Ogi Ogas: Milovaná hudba

Čo o vás vypovedá muzika, ktorú milujete. Susan Rogersová odhaľuje tajomstvá toho, prečo nás obľúbené piesne dojímajú a napĺňajú radosťou. Poukazuje aj na to, že každý môže byť muzikálny, a to jednoducho tým, že je aktívnym a vášnivým poslucháčom. Autorkin hravý rozprávačský štýl osvieži vaše hudobné playlisty, prehĺbi vzťah k obľúbeným interpretom a ozvláštni spôsob počúvania hudby.