Julie Caplinová: Vila v Taliansku  

Lia Bathurst sníva o tom, že sa raz vydá na slnkom zaliate pobrežie Amalfi. Zrazu sa jej sen stáva realitou, no nie takou sladkou, ako si predstavovala. Prichádza sem totiž hľadať svojho skutočného otca, o ktorom až doteraz nič netušila. Dostať sa k nemu však vôbec nie je jednoduché. Stráži ho totiž jeho obchodný manažér, príťažlivý Raphael Knight. 

Jenny Colgan: Kníhkupectvo splnených snov 

Nazrite do čarokrásneho pojazdného kníhkupectva, v ktorom sa plnia sny. Nina dokáže vyčariť úsmev na tvári aj tomu najväčšiemu skeptikovi. Keď stratí prácu knihovníčky, začne sa zamýšľať nad tým, či aj na ňu niekde čaká šťastie a ten pravý. Rozhodne sa začať nanovo v malej dedinke, kde si kúpi dodávku. Premení ju na pojazdné kníhkupectvo a silou rozprávania začne meniť jeden život za druhým. Je tu však šťastný koniec aj pre ňu? 

Martina Sahler, Heiko Wolz: Cukrová barónka

Príbeh o pašeráčke z Bavorského lesa inšpirovaný skutočnými udalosťami. Rodina Schinderovcov je hlavným pašeráckym klanom sacharínu v Bavorskom lese. Martha zdedila temperament a odpor k autoritám po svojom otcovi. Je odhodlaná kráčať v jeho stopách. Spolu s dvoma mladšími sestrami pašujú vyhľadávaný sacharín, ktorý konkuruje drahému cukru. No potom, ako sa zamiluje do dediča cukrovej ríše, sa ocitá v ohrození nielen jej život. 

Elizabeth O´Roark: Hriešne pokušenie  

Naozaj ho neznáša alebo si len nedokáže priznať, že ho chce? Drew nenávidí Josha odkedy ho prvýkrát stretla. Ani čas a odstup na tom nič nezmenili. A teraz má s ním a s jeho rodinou stráviť dovolenku na Havaji! Ich vzájomné provokácie sa stupňujú, no Drew si uvedomuje, že možno to nie je len to. Možno je to príťažlivosť, ktorá ju núti byť k nemu nevrlá. Lenže mala by sa zapliesť s bratom svojho bývalého? 

Carolyn Crimi, Melissa Manwill: Život nie je psina 

Srdečný román o láske, vernosti a priateľoch. Keď si odvážna Šarlota adoptuje Gusa, Romy, Tea a Pampúšika, zachráni tým nielen ich, ale aj seba, pomocníka Kevina a kocúra Džina, pričom spolu vytvoria jednu veľkú rodinu. Všetko sa však zmení, keď do ich svorky pribudne nový pes Degas. Pokúsi sa získať si srdce slečny Šarloty spolu s jej domovom, a budúcnosť svorky je zrazu vo vážnom ohrození!