Čo poteší na Deň detí viac než zvieratká a knihy? No predsa zábavné knihy o zvieratkách!

Potešte deti na ich medzinárodný deň knižkou, ktorú nebudú chcieť odložiť z rúk. Vychádza prvý diel novej komiksovej série Labky s názvom Gabby zachraňuje psí klub. Je o dievčatách, ktoré síce nemajú vlastné zvieratko, ale chodievajú na prechádzky so psíkmi iných.

Nathan Fairbairn v knihe LabkyGabby zachraňuje psí klub prináša pútavý príbeh vhodný aj pre začínajúce čitateľky a čitateľov, v preklade Dany Brezňanovej. Zoznámte sa s najlepšími kamoškami Gabby Jordanovou, Priyou Guptovou a Mindy Kumovou. Na prvý pohľad by nemohli byť odlišnejšie, ale pár dôležitých vecí ich spája: chodia do rovnakej triedy, nadovšetko zbožňujú zvieratá, no z rôznych dôvodov ani jedna z nich nemôže žiadne mať.
Triu milovníčok domácich maznáčikov neostáva nič iné, len vymyslieť plán, vďaka ktorému by si splnili svoj sen. Vtedy ich postretne nečakané šťastie, keďže sa zdá, že v ich susedstve je hneď niekoľko majiteľov psov, čo by potrebovali, aby im niekto pomohol s venčením. A tak už nič nebráni tomu, aby sa zrodil klub LABKY!