Conn Iggulden: Lev

Vstúpte s Periklom na bojisko pelopónezskej vojny v románe bestsellerového autora Conna Igguldena. Mladý Perikles vie len jedno – pokiaľ chce vyhrať vojnu, musí nastoliť mier. Ja čas, aby povstal hrdina a aby Atény, mesto múdrosti a bojovníkov, zažiarili slávou, pretože v čase núdze musia byť aténski bojovníci levmi.

Dana Schwartzová: Nesmrteľnosť

V pokračovaní románu Anatómia: príbeh lásky sa Hazel Sinnettová ocitá v strede tajomstiev a romantiky kráľovského dvora, kde každý čosi skrýva. Prenasledujú ju pochybnosti, či sa udalosti spred roka aj naozaj stali a vôbec netuší, či Jack Currer, ktorého popravili, žije alebo nie. Hazel zvádza boj nielen s okolitým prostredím, ale aj sama so sebou, keď jej do cesty vstúpi Simon von Ferris. 

Anja Portinová: Zabudnuté deti

Výnimočná kniha so silným posolstvom, ktorá sa zaoberá deťmi, ktoré síce žijú s rodičmi, ale i tak sa cítia osamelé. To je aj prípad deväťročného Alfréda, ktorý žije s otcom, ten má však práce nad hlavu a na Alfréda mu nezostáva čas. Všetko sa zmení, keď Alfréd spozná láskavú poštárku Amandu, ktorá má také citlivé uši, že aj spoza dverí zachytí vzdychy osamelých detí.

Jeannette Wallsová: Modré z neba

Väčšina ľudí si myslela, že Sallie Kincaidová je nikto a nikdy nič nedosiahne, narodená do života pohodlia a privilégií, ako dcéra najznámejšieho a najvplyvnejšieho muža v Claiborne County. Všetko však zmení jedna tragédia, ktorá vytrhne Sallie z jej doterajšieho života. O deväť rokov neskôr sa vracia, odhodlaná získať späť svoje miesto v rodine i v celom Claiborne County.

Margarita Alcantara: Čakrová liečba

Všetky živé bytosti majú v sebe silné energetické centrá zvané čakry. Pomocou tejto praktickej príručky odomknete všetky možnosti svojho čakrového systému na úplnú obnovu zdravia a vnútornej rovnováhy.