Alexandra Walshová: Zabudnutý palác

Fascinujúci historický román, ktorý rozpráva príbeh dvoch žien o ich vyrovnávaní sa so stratenou láskou. Alice a Eloise sa ocitnú na Kréte, a hoci ich delí viac než sto rokov, spájajú ich desivé sny o Minotaurovom labyrinte, ktoré ich prenasledujú. Eloise sa s pomocou Alicinho denníka pokúša prísť na to, čo majú vlastne spoločné, a možno sa jej pritom podarí napraviť aj dávnu krivdu.

https://www.martinus.sk/2879877-zabudnuty-palac/kniha

https://www.pantarhei.sk/543026-zabudnuty-palac-alexandra-walshova?_

Martin Wehrle: Keď ťa každý má rád, nikto ťa neberie vážne

Ako často hovoríte to, čo máte naozaj na srdci? A ako často si nechávate svoj názor pre seba zo strachu, že urazíte ostatných? Kariérny a osobný kouč Martin Wehrle vás naučí, ako si v každej životnej situácii zachovať sebaúctu, ako sa brániť, nedať sa zmanipulovať, ako zvládať náročné konverzácie a ako dosiahnuť svoje ciele.

https://www.pantarhei.sk/ked-ta-kazdy-ma-rad-nikto-ta-neberie-vazne?

Nita Prose: Záhadný hosť

Autorka oceneného bestsellera Chyžná prichádza s novou úchvatnou záhadou! Molly Grayová sa vďaka svojmu talentu na upratovanie a správnu etiketu vyšvihla na pozíciu hlavnej chyžnej. Reputácia hotela je však poškvrnená, keď hosť – známy autor kriminálnych príbehov – padne mŕtvy na podlahu hotelovej čajovne a všetci sú podozriví… Ak si je Molly niečím istá, tak tým, že špinavé tajomstvá nezostanú pochované navždy…

https://www.martinus.sk/2879757-zahadny-host/kniha

https://www.pantarhei.sk/543859-zahadny-host-nita-prose?_

Peter Attia: Dlhovekosť

Dr. Peter Attia, prominentný odborník na dlhovekosť, nám vo svojej príručke na základe najnovších vedeckých poznatkov ukazuje, že starnutie a dlhovekosť sú oveľa tvárnejšie, než si myslíme. So správnym strategickým prístupom si môžeme vytýčiť inú cestu pre svoj život, ktorá nám umožní prežiť svoje gény a každé desaťročie bude lepšie ako to predchádzajúce.

https://www.martinus.sk/2879829-dlhovekost/kniha

Ann Napolitano: Ahoj, dievčatko

Ahoj, dievčatko je pocta nadčasovej klasike Malé ženy od Louisy May Alcottovej. Štyri sestry Padavanové prijmú do svojej rodiny Williama, no keď vypláva na povrch temnota jeho minulosti, nastane katastrofálny rodinný rozkol. Bude lojálnosť, ktorá sestry kedysi scelila, dosť silná na to, aby ich opäť spojila, keď na tom najviac záleží?

https://www.martinus.sk/2879813-ahoj-dievcatko/kniha

https://www.pantarhei.sk/548269-ahoj-dievcatko-ann-napolitano